A SIMPLE KEY FOR راه درمان بیماری های خود ایمنی UNVEILED

A Simple Key For راه درمان بیماری های خود ایمنی Unveiled

A Simple Key For راه درمان بیماری های خود ایمنی Unveiled

Blog Article

آگونیست‌های دوپامین ۲: این آگونیست‌ها گلوکز خون را بعد از غذا کاهش می‌دهند. از آگونیست‌های دوپامین می‌توان به بروموکریپتین اشاره کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که ما در مورد ژنتیک بیماری های خودایمنی می دانیم، سایر عواملی که می توانند باعث ایجاد خودایمنی شوند و اقداماتی که در صورت افزایش خطر ابتلا می توانید انجام دهید، مقاله ما ر ا بخوانید.

از آنجا که سیستم ایمنی بدن بسیار پیچیده است، روش های بالقوه زیادی وجود دارد که این سیستم می‌تواند دچار خطا شود.

همان‌طور که گفتیم دیابت یک بیماری جدی است که با کاهش ترشح انسولین از لوزالمعده و کاهش حساسیت به انسولین در سلول‌های ماهیچه‌ای ایجاد می‌شود. علائم این بیماری با ادرار زیاد، تشنگی شدید، قند خون بالا و افزایش اشتها مشخص می‌شود.

فشار خون پایین یکی از علائم رایج کم‌خونی است که این حالت در دوران پریود به علت ازدست‌دادن خون تشدید می‌شود.

کاهش سطح فشار خون در نوجوانی می‌تواند به دلیل عوامل مختلفی رخ دهد. مشکلات زمینه‌ای سلامتی یا سبک زندگی از اصلی‌ترین علل پایین آمدن فشار خون هستند.

هنگامی که غلظت قند خون به کمتر از ۵۰ میلی‌گرم درصد برسد، دیابتی‌ها دچار علائم زیر می‌شوند:

تشخیص دیابت نوع ۱ می‌تواند دلهره‌آور باشد. با این حال بسیاری از افراد این بیماری را به خوبی مدیریت می‌کنند و از علائم و عوارض شدید آن جلوگیری می‌کنند.

غدد لنفاوی: غده‌های کوچکی در سراسر بدن وجود دارند و در کنار عروق لنفاوی تجمع می یابند.

طی حمله پاتوژن ممکن است سیستم ایمنی موادی را آزاد کند که باعث افزایش دمای بدن شده و موجب شوند که فرد تب کند.

این یک وضعیت عادی است و جایی برای نگرانی ندارد. اگر می‌خواهید این حالت را تجربه نکنید می‌توانید ابتدا چند دقیقه بنشینید و سپس از جای خود بلند شوید.

آب کمک می کند تا قند اضافی از طریق ادرار دفع شود، علاوه بر این نوشیدن آب مانع از دست رفتن آب بدن شما می گردد.

افرادی که دیابت نوع ۱ دارند ممکن است حالت تهوع، استفراغ یا معده درد نیز داشته باشند. علائم دیابت نوع ۱ می‌تواند در عرض چند هفته یا چند ماه ظاهر شود و ممکن است این علائم، شدید باشند.

اگر بیمار داروی تزریقی را همراه خود داشته باشد، باید بیماری خود ایمنی پوستی کمک کنید که دارو را تزریق کند. همچنین می‌توانید با اورژانس تماس بگیرید.

Report this page